Uživatel nepřihlášen
Herní moudra
RSS kanál blogu
Píše: jame39s - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.

Rok 2017 ve znamení RPG her. Na co se nejvíce těšít?

Sobota 11.2.2017 21:50 - Autor: jame39s
To se mi líbí

Rok 2017 ve znamení RPG her. Na co se nejvíce těšít?Pro RPG pozitivní jedince bude tento rok jako dělaný. Čeká nas kopa zajímavých her, z nichž první dorazí již brzy. Jelikož se sám na spoustu titulů těším, tak jsem se rozhodl napsat článek, v němž vám představím své TOP 4 hry, které letos rozhodně nemůžete minout.

ELEX

Kdo někdy narazil na můj blog, tak už asi zjistil, že jsem velký fanoušek sérií Gothic a Risen. Na hrách od "Piraní" jsem vyrůstal a i když jsem začal trochu netradičně Gothicem 3, na jejich titulech jsem si vybudoval značnou závislost. Proto se můj zrak upíral k další hře, kterou Piranha Bytes oznámí po vydání Risen 3.

ELEX nabízí nejen udržovaná obydlí zdejších klanů, ale i stopy po dávných časech.
ELEX nabízí nejen udržovaná obydlí zdejších klanů, ale i stopy po dávných časech.

Německé studio nás zavede do postapokalyptického světa, jenž je rozpolcen mezi čtyři frakce. Čeká nás úplně odlišný zážitek, než v jejich dosavadních sériích a to hlavně díky střelným zbraním z budoucnosti, zmutovaným nepřátelům i mixu fantasy a sci-fi, s nímž zatím vývojáři nemají žádné zkušenosti. Já budu držet tvůrcům palce, aby se hra povedla alespoň jako jejich poslední počin.

 

Mass Effect: Andromeda

Ukamenujte mě, zbičujte mě, ale já to musím říct. Ze série Mass Effect jsem zatím neodehrál ani jeden díl. Hry z budoucnosti se mi nikdy moc nezamlouvaly, ovšem v minulém roce přišel zlom a já si řekl, že alespoň jeden díl musím zkusit. Tak proč tedy nezačít čtvrtým dílem? Velitel Shepard je pryč, což do série přinese nový nádech a také spoustu nových fanoušků, kteří k pochopení univerza nebudou potřebovat znalosti z předchozích dílů. Osobně ale doufám, že Andromeda u mě vyvolá chuť po dalších střípcích z tohoto světa (stejně jako u Zaklínače, kvůli němuž jsem přečetl všechny knihy) a celou trilogii si zpětně zahraji.

21. března se dozvíme, zda se Andromeda povedla.
21. března se dozvíme, zda se Andromeda povedla.

Two Worlds II: Call of Tenebrae

Poslední počin od Polského studia Reality Pumps byl opravdovým propadákem a tak je logické, že se chtějí vrátit ke své nejznámejší sérii. Leckdo by čekal oznámení třetího dílu, tvůrci ale sáhli po nevídaném kroku - sedm let od vydání obohatí příběh druhého Two Worlds o přídavek Call of Tenebrae. V DLC se můžeme těšit na staré i nové parťáky, s nimiž budeme společně čelit nové hrozbě, která ohrožuje Antaloor. Call of Tenebrae navíc dozná grafického zlepšení díky zbrusu novému enginu, jenž vývojáři s největší pravděpodobností využijí i ve třetím pokračování.

Two Worlds II se chlubil na svou dobu nadstandartní grafikou.
Two Worlds II se chlubil na svou dobu nadstandartní grafikou.

Mount&Blade II: Bannerlord

Mount&Blade je další titul, na nějž jsem narazil na "začátku mé hráčské dráhy" a nyní patří mezi moje srdcovky. U prvního dílu jsem strávil moře času, u Warbandu též, Bannerlord tedy nemohu nechat bez povšimnutí. Hra projde výraznou grafickou změnou, přibudou noví společníci i minihry. Ve videích vypadá M&B k světu, takže pokud si udrží prezentovanou kvalitu, rozhodně se objeví mezi nejlepšími hrami roku!

Nový enginy, spoustu obléhacích strojů... Máme se na co těšit.
Nový enginy, spoustu obléhacích strojů... Máme se na co těšit.
Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 7 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Rok 2017 ve znamení RPG her. Na co se nejvíce těšít?
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Playman    jame39s RPG hry mám rád a ty data by se hodily uvést...Playmanplayman62    9.4.2017 14:20 Playman

jame39s RPG hry mám rád a ty data by se hodily uvést...

KamilZ    Bylo by dobré pro informaci doplnit předpokládaná data vydání, je uvedeno jen u Mass Effect: Andromeda.KamilZkamilz54152    12.2.2017 10:08 KamilZ

Bylo by dobré pro informaci doplnit předpokládaná data vydání, je uvedeno jen u Mass Effect: Andromeda.Komentář byl autorem naposledy upraven 12.2.2017 11:03

Původní verze před úpravami:Bylo by dobré doplnit předpokládaná data vydání, je uvedeno jen u Mass Effect: Andromeda.