Uživatel nepřihlášen
Herní moudra
RSS kanál blogu
Píše: jame39s - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.

Beta Black Ops III - Den 1. - Dojmy

Středa 26.8.2015 22:35 - Autor: jame39s
To se mi líbí

Beta Black Ops III - Den 1. - DojmyAbych řekl pravdu, tak mi série Call of Duty byla celkem ukradená. Jediný díl, co jsem kdy hrál, byl Call of Duty 2. Přemýšlel jsem také nad čtyřkou, jenže můj počítač tou dobou nebyl tak silný, aby ji rozjel. A protože mne druhý díl velice bavil, tak moje srdíčko zaplálo radostí, když jsem se dozvěděl spekulace o tom, že by se nové CODko mohlo odehrávat ve druhé světové válce. Jenže přišlo oficiální oznámení a s ním i studená sprcha – žádná druhá světová, nýbrž třetí díl Black Ops. O hru jsem se tedy přestal zajímat, než jsem si o ní přečetl samou chválu, nutno podotknout, ještě před vydáním betaverze. Chvíli na to jsem si obstaral klíč do bety (díky klukům z Battleforce za jeho poskytnutí), zadal jej na stránky hry a už jen napjatě očekával datum 26. 8. 2015.

Jde se na to

Drtivá většina multiplayerových her začíná výběrem postavy a jejím následným vylepšováním, a ani Black Ops III není výjimkou. K dispozici je osm postav. Za první čtyři (Ruin, Outrider, Prophet, Battery) můžete ihned po spuštění ihned naskočit do akce, ty zbylé (Seraph, Nomad, Reaper, Spectre) si poté musíte odemknout postupováním na vyšší úroveň.

Jedna z osmi hratelných specialistů - Seraph
Jedna z osmi hratelných specialistů - Seraph

Jenže nejste to jenom vy, kdo může získávat další úrovně. Také u zbraní to funguje stejně, jako u hráčů, s tím rozdílem, že zde si neodemykáte postavy, ale vylepšení pušky, čímž můžete zvýšit její přesnost, nebo rozptyl, což se v rychlosti, jakou se hraje BO3 náramně hodí.

Takto vypadá menu úpravy zbraní
Takto vypadá menu úpravy zbraní

Moře zábavy

V betě je několik hratelných módů, dnes se ale zaměřím hlavně na Capture the Flag a Team Deathmatch. V prvně jmenovaném módu musíte jako tým ukořistit soupeřovu vlajku a dopravit ji do vašeho stanoviště. Kdo jako první získá třikrát protivníkovu vlajku, nebo ji získá víckrát během pěti minut, vyhrál první kolo a musí to potvrdit v tom druhém. Pokud v druhém kole zaváhá a nedojde tak k rozuzlení, přichází na řadu prodloužení, kde vyhraje tým, jenž jako první získá nepřátelskou vlajku, nebo tým, který zabije v kole víc soupeřů. Stejně to funguje i v Counter Strike 1.6, kde jsem odehrál spoustu hodin a tak jsem právě do tohoto módu vkládal největší naděje a zatím se u něj velmi dobře pobavil.

I když jsem Týmový Deathmatch nehrál tak dlouho, jako minulý mód, tak mne i tak dokázal oslnit. Mód funguje na jednoduchém principu pobíhání po mapě a zabíjení co největšího možného počtu nepřátel. Pokud tým Black Ops nebo CDP získají maximální počet bodů, hra končí a jede se od znova. Jednoduché, ale přesto zábavné.

Závěr: Po prvním dni hraní musím říct, že beta Black Ops III zatím naplnila moje očekávání. Střílečky tohoto typu si zahraju vždy velice rád, jelikož u nich nemusím přemýšlet a jen se nechám vtáhnout do rychlé akce. Zítra očekávejte další článek, kde se snad více a čtivěji rozepíšu, protože tento den jsem se s touto hrou seznamoval a sžíval. Tak zítra.

Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Beta Black Ops III - Den 1. - Dojmy
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Hospodsky   1x   Tak se potvrdilo to co jsem psal.
Fakt už fetujou. Dám jim jednu radu, ať si dojdou na odvikačku jinak vydaj další SR. . KU. :D
Hospodskyhospodsky19551
    28.8.2015 22:23
Hospodsky

Tak se potvrdilo to co jsem psal.
Fakt už fetujou. Dám jim jednu radu, ať si dojdou na odvikačku jinak vydaj další SR. . KU. :D

iNva   1x   mě bavilo cod až do mw2. . nejlepší díly ale jsou furt cod1, 2, 4 pak už se to jen zhoršovalo. . dneska už není rozdíl mezi destiny a cod. . wtf ja bych chtěl aby se cod nebo bf vrátilo k 2. světový...iNvainva5792    28.8.2015 18:47 iNva

mě bavilo cod až do mw2. . nejlepší díly ale jsou furt cod1, 2, 4 pak už se to jen zhoršovalo. . dneska už není rozdíl mezi destiny a cod. . wtf ja bych chtěl aby se cod nebo bf vrátilo k 2. světový...

Martass311   2x   Hrál jsem 25 minut a odinstaloval jsem to neskutečná pikačovinka. Studio od Advanced Warfare něco vymyslelo a teď se to všichni budou snažit předhánět. Zlatý Black Ops 2.Martass311martass31129577    28.8.2015 18:30 Martass311

Hrál jsem 25 minut a odinstaloval jsem to neskutečná pikačovinka. Studio od Advanced Warfare něco vymyslelo a teď se to všichni budou snažit předhánět. Zlatý Black Ops 2.

rickky    Ještě by jsi mohl napsat na jaké nastavení to hraješ, na jakém železe a jak moc se ti to seká. :-D

Já se vždy COD zastával, ale jestli bude mít takovouhle optimalizaci i plná verze, tak ať si to nechají. To i Ghosty a AW se tolik nedrbou a vypadají lépe.
rickkyrickky27724
    28.8.2015 10:33
rickky

Ještě by jsi mohl napsat na jaké nastavení to hraješ, na jakém železe a jak moc se ti to seká. :-D

Já se vždy COD zastával, ale jestli bude mít takovouhle optimalizaci i plná verze, tak ať si to nechají. To i Ghosty a AW se tolik nedrbou a vypadají lépe.